poniedziałek, 28 grudnia 2015

Kacza, jajo, Mikołajo - czyli 5 najlepszych zdjęć grudnia (edycja świąteczna)

Hop hop hop!
Jak spędziliście święta? My na polskiej Wigilii, spaniu 16h i wyjeździe na graniczny wiza trip. Miałyśmy nadrobić notki, ale wyszło jak zwykle. Chyba przydałoby się zwiększyć częstotliwość pisania, bo do naszej kolejnej podróży zostało już tylko 3 tygodnie, a tu Japonia nie skończona, Tajlandia ledwo liźnięta, a przesławne zabytki naszego Guangzhou, to już w ogóle szkoda gadać... 

Czasami obserwujemy bardzo ciekawe rzeczy, które nijak nie pasują do notek, a nie chcemy, by przepadały gdzieś na Facebooku". Zdecydowałyśmy się więc wprowadzić nową serię: "Najlepsze zdjęcia miesiąca. Jako, że grudzień jest miesiącem Kuristmasu, to wybrałyśmy zdjęcia tendencyjne;)

1. Handel uliczny. Tak, kaczki są żywe. 


2. Chiński marketing. 2 jaja i jabłko. Za sczytanie QR kodu.


3. PIENKNY MIKOŁAJ. Co tam światełka - podświetlmy  wieżowiec.


4. PIENKNA INSTALACJA. W naszym podziemnych centrum handlowym postawiono takie coś. Zwróćcie uwagę na tło. WSZYSCY robili sobie z tym zdjęcia.


5. SPRZĄTAMY. W Chinach nie ma bezrobocia. Oto ekipa sprzątająca zaczernienia na chodniku. Po trzech godzinach była 3 metry dalej. PRACĘ TRZEBA SZANOWAĆ


Mamy nadzieję, że podoba Wam się taka forma wpisów. Zdjęcia jakości może nie najlepszej, ale niestety często robione w biegu bądź z ukrycia. Które podoba Wam się najbardziej?

5 komentarzy:

 1. pan jajko najlepszy, za parę lat rozwinie biznes w japan i jeszcze o nim usłyszymy.

  OdpowiedzUsuń
 2. nie czaje biznesu z jajkiem. ale o co chodzi z tym??? a, ze w Chinach nie ma bezrobocia, to tez zauwazylam. wsiadlam do windy (w budynku, w ktorym czlowiek sie brzydzi sciany dotknac), a tam siedzi pani na swoim krzeselku i wciska guzik w windzie. to jest jej praca - wciskanie guzika w windzie automatycznej. o.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Piękna praca, taka... ambitna i rozwijająca. A biznes polega na tym: Chińczyk wczytuje QR kod, przez co na jego komórę przychodzą różne powiadomienia o jakichś promocjach czy nowościach (mózg Chińczyka działa tak, że jak coś widzi to najpewniej się skusi), a za to dostaje 2 jaja i jabłko! Genialna strategia marketingowa!

   Usuń
 3. dawać mi więcej takich zdjęć! będzie śmiesznie czuje to xd


  http://moonskillx.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj podoba mi się taka forma wpisów! Czekam na zdjecia stycznia :D Jestem przerażona handlem kaczkami...

  OdpowiedzUsuń